csen

Objevte královskou cestu ke svému nevědomí.   Moudrost těla

Výměna odkazů

SEO links - výměna odkazů

Tato stránka je určena k výměně zpětných odkazů, které tomuto webu pomáhají být k nalezení ve vyhledávačích Google a Seznam.

 • Webové stránky Satiterapie
  Zde naleznete kompletní informace o satiterapii: bohatou nabídku článků, informace o výcviku, kontakty na psychoterapeuty a mnoho dalšího.
 • Insight Martina Prodaje
  Martin Prodaj využívá satiterapii při koučingu, komunikačních trénincích. Nabízí zajímavé programy a služby nejen pro firmy, ale také pro veřejnost. 
 • Stín stromu Honzy Bendy
  Velice zajímavé stránky s tematy od psychospirituální krize po transpersonálno mnišského tréninku. Na stránkách jsou dostupné texty ke stažení. Pod odkazem PODPORA najdete nabídku individuální satiterapie v Ústí nad Labem. 
 • Mandaly se Zuzanou Řezáčovou Lukáškovou
  Zuzana Lukášková je diplomovanou satiterapeutkou, která nabízí kurzy tvoření mandal. 

  Pokud máte zájem o výměnu kvalitnícho odkazu, umístěte na svůj web textový odkaz v podobě:

  PhDr. Ing. Karel Hájek, Ph.D. - koučování, psychoterapie, supervize a kurzy v Brně

  kód odkazu:

  <a href="http://www.karelhajek.org" target="_blank" title=" PhDr. Ing. Karel Hájek, Ph.D. - koučování, psychoterapie, supervize a kurzy v Brně ">PhDr. Ing. Karel Hájek, Ph.D. - koučování, psychoterapie, supervize a kurzy v Brně</a>

  Oplátkou umístím textový odkaz na Váš web do této sekce. Nabídka se týká pouze webů z příbuzných oboru, tzn. hlavně psychoterapie, koučink, supervize, ...