csen

Objevte královskou cestu ke svému nevědomí.   Moudrost těla

Trénink businessfocusingu

Možná jste prošli výcviky komunikačních nebo manažerských dovedností, přečetli spoustu knížek o tom jak vést ostatní, ale chcete víc. Chcete překonat svoje vnitřní bloky a rozvinout své potencionality naplno.


prožívání

vědění

jednání


Naslouchání moudrosti těla

- neuvědomované pocítíte v těle a význam pocitu si přeložíte do vědomí

Tělo je nejlepší rádce. Dovede nás spolehlivě k tomu nejlepšímu rozhodnutí. Nejdříve se musíte naučit, jak mu naslouchat. Tělo je permanentním kompendiem informací. Neustále přijímá a vyhodnocuje informace aniž byste si uvědomovali. V první fázi tréninku se naučíte jak najít svou vlastní tělesnou moudrost, rozeznat významné tělesné signály a tělesné odpovědi.


Porozumění 

– rozlišíte a oddělíte emocionalitu a irelevantní impulsy od zdroje vašeho vnitřního vědění

Vaše tělesné reakce zpočátku zahrnují různé irelevantní emoční tříště, které interferují s pocitem vztahujícím se k aktuální situaci. Ve druhé fázi tréninku se naučíte jak zvládnout emocionalitu a další intervenující proměnné, abyste byli schopni pocítit i subtilní pocity vedoucí k moudrosti těla


Užití

– rozhodování k účinnému jednání

Správné rozhodnutí nás zbaví neřešených vnitřních konfliktů, vnitřního pnutí, ambivalencí, na nichž ztrácíte energii, navíc se zvýší soustředěnost a zaměřenost na dosažení cíle. Díky dovednosti odhalit a zpracovat moudrost těla v aktuální situaci získáváme jeden z nejdůležitějších zdrojů pro pravé rozhodnutí. Trénováním businessfocusingu se naučíte jak zvládnout zjevný konflikt cílů a motivů, jak zvolit tu nejúčinnější alternativu.